Otázka na tělo

15. listopadu 2013 v 9:50 | Ela |  Psaníčka nikomu
Po dlouhé době jsem se rozhodla být zase aktivní vyhledávač potenciálních vztahů. Haha. Plna odhodlání jsem tedy vyrazila do knihovny, abych si sedla do separátní kukaně... a nic! Nevadí, zkusíme to příště. Proto si na mě pro jistotu dávejte pozor.


Před lovem se každý lovec musí připravit, to je notoricky známá věc. Vzít si náboje, vyčistit pušku a tak. V mém případě tedy získat odpovědi na zvídavé otázky, pořešit šatník, a tak. Problémy šatníku mě příliš netrápí, respektive jsou snadno řešitelné. Avšak odpovědi na zvídavé otázky se občas zdají být těžším oříškem. Leč i s tím si člověk poradí.

Odchytla jsem tedy kamaráda a zatáhla ho do rohu.
"Co tvoje přítelkyně?" ptám se.
"Žádná není," odpovídá.
"Proč?" následuje palčivá otázka doplněná pravděpodobným zrudnutím tváří (přičítanému dvěma tričkům a svetru), "tedy ne, že bych já chtěla, ale zajímá mě to tak všeobecně."
"Nechci. Vyhovuje mi to takto."
"A jak to řešíš?" následuje vtíravá otázka. Odpovědí je mi jen nechápavý pohled. "Absenci slečny v jistých oblastech," rychle dodávám.
Kamarád se jen pousměje. "Jsou tu končetiny."
Cosi v mé hlavě se zamračí. "Aha. Aha."
A je vymalováno.

Takže milí a zlatí, vyhlašuju oficiální status Ely na lovu. Mám čtyři končetiny a budu jimi mlátit hlava-nehlava. A on se někdy někdo chytne.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Živočich Živočich | Web | 16. prosince 2013 v 12:46 | Reagovat

Velmi  se mi líbil tento, řekněme příběh, plný odhodlání, příprav, akce i reakce - následného překvapení a neméně super podaného pochopení. Bylo to akorát krátké, krásně a příjemně čtivé, uspořádané, dle mne velmi vtipné a těším se na možné pokračování, dokud se někdo nechytne :-)). Přeji ti štěstí. Bravo - hodnotím 5*****

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama