Není mi to jedno!

26. srpna 2013 v 0:11 | Ela |  Psaníčka nikomu
Tak jo, dlouho jsem sem nic nenapsala. Všichni pravidelní návštěvníci to zabalili a já si již budu opět psát sama pro sebe. Naivně doufám.


Spolužačka se bude 30.8. oficiálně vdávat. Nevyčítám jí to. Naopak, chápu to a myslím, že je to správné, i když je to z náboženských důvodů. Že si neužila života, dokud je mladá? A znamená užívání si života vystřídání 150 partnerů a vymetení tisíců klubů. Za sebe bych řekla, že ne. Ale já jsem jen jedna kapka v moři, respektive ve společnosti, kde se z pojmu "Hezký český holky" stává pojem "Lehký český holky". Jak jinak se totiž dají vysvětlit předpůlnoční schůzky zahraničních studentů. I když mají mou plnou tichou podporu. Byli by blbí, kdyby nebrali, co se dává zadarmo.
Já z toho těžím tak, že si ke slovíčkům "Habibi" (mimochodem, není nad to, řvát to přes celý autobus) a "šokrán" přidám ještě slovíčko "La olubuk", doufajíc, že jsem si ho zapsala správně, respektive správně přečetla. Myslela jsem si, že kombinace písmen B a Z neexistuje, ale očividně ano. Co už.

A finální bilance Turecké noci? Jeden Turek šel na rande, druhý se ožral a třetí usnul. Jeden Arab odešel na rande a druhý pil a tancoval jak duha. Třetí, ani k nám nepatřící, se mě snažil nalomit na drink. Hoši, hoši, kde jste nechali náboženství? Asi před hranicemi, že.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Živočich Živočich | Web | 3. listopadu 2013 v 22:26 | Reagovat

Myslím, že užít správně život je velmi komplikované téma. Tvá úvaha je zajímavá.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama