Mírně stereotypní kuchařka

25. května 2013 v 14:21 | Ela |  Psaníčka nikomu
Pořádně nevařím. S jednou mrkví, pomazánkou od minulého víkendu a paprikou k večeři to nemám zapotřebí. I ostatní jídla se nesou ve stylu podobných rychlovek, salátů a pseudosalátů. Stručně řečeno, už víc jak čtrnáct dní jsem neměla nic sladkého v puse. A vlastně pořádně nejím.


Mohla bych to přičítat stresu. Mohla. Ale chci? Nejsem si tím tak jistá. Pravděpodobně si chci tímto pseudodivným jezením jen něco dokázat. Něco, sama ani nevím co. Ale dost již o ničem.

Vážně, bude lepší dovařit si ten několikátý čaj v pořadí, povzbudit jím své purinergní neurony, a pokračovat ve studiu. Protože to je pro můj život asi podstatnější, než toto nic neřešící plkání na téma "Proč nejsem šeredná, blbá, tlustá a patnáctiletá."

Takže si nedám ani ten poslední čokoládový truffle, který se mi válí na nočním stolku, ani nenačnu tu 70% čokoládu a ani ty pistáciové košíčky. Ne, prostě ne. Protože chci být zas hezká, vzdělaná a štíhlá. Patnáct mi sice už nebude, ale za to jsem ráda. Představa zažití všech držkopádů mě děsí. I když je pravda, že bolí míň a míň.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama