Schůzka zoufalců

21. dubna 2013 v 0:00 | Ela |  Psaníčka nikomu
Tak jsem po téměř roce opět viděla spolužáky ze střední. Ne, že by mi nějak zvlášť chyběli, leč bylo to příjemné osvěžení od vídání stále stejných obličejů. (Což nemění nic na tom, že jsem se mohla krásně učit!)


Řešili jsme takové blbosti, jako je škola. Prosím, nechte mě být a nechtějte po mně, abych vás zkoušela z CNS. Mně se nechce! Nechce! Vážne, nedivím se, že se potom zkoušející ptají na blbosti. A že se pak radši učíme o spinálních žábách.
Po blbostech typu škola jsme řešili vztahy, jestli tedy bylo co řešit. Dozvěděla jsem se, že kritéria výběru jsou následující: "hezká, milá, chytrá". Takže asi mám pech. Na druhou stranu se má kritéria (neženatý, chytrý a vyšší než já) neshledala se 100% pochopením. O. nechápal, že nemám na jednom z prvních třech míst položku "zabezpečí mě". Ehm, co bych dělala s bohatým hlupákem? Radši ani nechci vědět.

Každopádně, spíš než to, jací jsme zoufalci, jsem si uvědomila že mi chybí takové to přátelské "rejpání" do sebe. Popravdě, můžu sebevíc rýt ve škole do spolužáka, ale nikdy to nebude takové. Nic, nemůžu asi čekat, že mě lidé budou brát jako společníka nebo sobě rovného, že ano. Když je ani já tak neberu? Beru.

Výsledek je ten, že mám od "nereprezentativního vzorku" informace, které jsem již dávno věděla a které jsou částečně i bezpředmětné (např. že mluvím jako Moravák zkřížený se Slovákem, haha). A vlastně i vím fakt, že nereprezentativní vzorek asi nebude tak úplně nereprezentativní (když odsekneme Ovečku s jeho touhou být mnich, a O., protože je to Pan Otázka; ze vzorku toho tedy moc nezbyde), leč že by mi nabyté informace k něčemu byly, to nejsou. Co se dá dělat. Jedině jít spát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zítra Zítra | Web | 28. dubna 2013 v 21:42 | Reagovat

Slučáky budou čím dál směšnější. :) Žijme přítomností.
Pěkné pondělí přeji.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama