Sháním ukazovátko, značka "Na chviličku"

14. března 2013 v 22:10 | Ela |  Dlažba, co neznamená svět
Lektorování je fajn, člověk tím zvýší své schopnosti mluvit před cizími lidmi. Když si to takto hezky zkouším čtvrtek co čtvrtek, tak si tím možná zvyšuji i pravděpodobnost, že oslním u zkoušky. Tak proč ne!

Hloupý je fakt, že kvůli tomu nestíhám celý florbal. Zatím nějak nezvládám být na dvou místech současně, ale to se časem též upraví. Doufám. Protože to je jediná vada na kráse.

Tedy ještě je tu jedna - pokud půjdeme příští týden na pivo, budu to muset oficiálně oznámit doma. (Jak kdyby to neoficiálně nevěděli, nejsem naivní.) A pak budu muset vykládat nevím-co. Počínaje nefunkčním projektorem minulou hodinu a konče dnešním si půjčováním ukazovátka. Moje baterčička je prostě jenom baterčička, ne laser. Ovšem ne, že by to bylo tak těžké, pořád jsem dost dobrý "somrák". Ale to nemůžu nikde vykládat. Nebo neměla bych.

Proč však ne? Však mi může být jedno, že se některé věci holt nemění. Tedy nemění se hodně věcí, ale u některých mi to holt vadí. A tak jsem se včera někdy okolo čtvrt na jedenáct rozhodla, že stačilo. Že už mám dost toho všeho analyzování a hypotetizování a zbytečného očekávání. A tak jsem si řekla, že se nebudu dívat ani nalevo, ani napravo, nýbrž jen přímo před sebe. Však co, na nevíru se neumírá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama