Psí počasí

17. března 2013 v 13:37 | Ela |  Psaníčka nikomu
Venku je hezky, nádherně. Byla bych snad radši, kdyby nebylo.

Povím vám pohádku:
Za devatero horami, řekami, moři, ĺesy a hlubokými údolími stála malá chaloupka. V té bydlel jeden zajíček. Jednoho krásného dne, když pominuly vánice, vylezl před chaloupku a rozhlédl se kolem sebe. Díval se na krásný svět, ale poté pronesl překvapivou vše vystihující větu: "Proč kurva já musím bydlet tak daleko?" Nakopl dveře a utekl.

Občas mám chuť udělat totéž. V momentě, kdy je hezky a mám i možnost někam s někým jít, tak se ta možnost parádně vypaří. Proč? Protože je to sakra daleko a nebudu přeci kvůli někomu cestovat hodinu tam a hodinu zpátky.
Hlavně, že do školy je to totéž.
Hlavně, že se vždycky dá najít nějaká super výhovorka.
Hlavně se divím, že mě to vždycky tak zabolí.
Musím být přeci silná a statečná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 brona brona | 18. března 2013 v 7:16 | Reagovat

Mám pocit, že se jen vymlouváš - hodina je někdy v životě strašně moc a někdy nic, záleží, co se v té hodině má stát. Nikdy nelituj námahy za hezký zážitek, v životě jich nebývá mnoho. Vezmi horolezce, kolik námahy musí vynaložit, aby se vydrápali na vrhol osmitisícovky a podívali se k hvězdám - je to více než hodinka. B.

2 Orida Orida | Web | 9. dubna 2013 v 23:10 | Reagovat

Joo, výhovorky sa vždy hľadajú najľahšie. Ale ak si vieš nájsť výhovorku, asi von až tak moc ísť nechceš. Alebo sa ti len nepáči predstava idenia, a samotný čas strávený vonku je už fajn?
Inu, ak niečo skutočne chceš, pôjdeš za tým. Ak nie, slniečko sa dá užívať si aj pred barákom.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama