Šťastný tupý svět

16. ledna 2013 v 17:06 | Ela |  Psaníčka nikomu
Takže se můžu zas jít spokojeně učit jak idiot. A přestat tady řvát jak idiot. Stejně to nikoho nezaujímá. A vůbec miluju srdce.


Jen se slzami v očích se blbě čte. Neříkám, že jsem slečně Velrybce tu jedničku nepřála, tak mizerná kamarádka snad ještě nejsem. Vlastně můžu být spokojená, zkoušku jsem dala v pondělí na první pokus, tak co. Já jen, že pro "dvojku, s tím, že mi ještě hodně přidal" jsem si tam nešla. Slečně Velrybce nezávidím, to ani omylem. Vím, že jsem lepší než ona. Očividně ne.

Je to hrozná bezmoc. Zažít svá přání padnout jak domeček z karet. Nebo záchod, kadibudku, cokoliv.
Jediná šance, jak se vyhnout tomu, aby se mi jakékoliv další přání roztrhalo na kusy, je prevence. Nic si nepřát.

Takže sbohem lektorování, mějte se fašiangy... Táhni rozume, odnes s sebou i tu blbou vůli po zlepšení se. Vlastně nejlepší by bylo, kdyby se ztratilo všechno, na čem mi záleží.
Pak už by mi nebylo nic líto.
Pak už bych neměla nic ztratit.

A nemusela bych zjišťovat, zda jsou slzy slané. Nejsou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 brona brona | 17. ledna 2013 v 6:43 | Reagovat

Slzy slané jsou. Ty nebuď smutná a klidně na zlepšování se mysli. Člověk má mít cíle, jinak by zakrněl a zblbnul - podívej se na okolí. Hlavu vzhůru a nevzdávej své sny.
B.

2 keepon keepon | Web | 22. ledna 2013 v 19:27 | Reagovat

"Málokterý zahradník se raduje z trnitého keře, byť mívá čas od času růže." Nezbývá mi nic jiného, než s tebou souhlasit. Ale zase nežijme v mylné představě, že muži sežrali veškerou inteligenci světa. Vůbec ne.
Navíc málokterý chlap, kterého znám, chce chytrou holku. Mnozí z nich mají raději krásné holky, byť hloupé. Jejich ego je asi až moc vysoké na to, aby si našli chytrou přítelkyni.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama