Pistolka

3. října 2012 v 15:34 | Ela |  Dlažba, co neznamená svět
Na včerejší párty (kde byla hlava na hlavě) přinesl kamarád pistolku. S klidným svědomím bych ji nazvala poplašňákem, hračkou mého mládí. Že jsem mu střílení po lidech zakázala, je věc druhá. Ne, že by to tedy mělo kýžený efekt, byla jsem osočena, že se chovám jako eh-uh-cosi-co-jsem-přesně-nerozuměla-ale-tipla-bych-to-na-potrefenou-milenku a nebo jako matka. Pro dobrotu na žebrotu, měla jsem osočitele nechat zastřelit poplašňákem. Příště.


Ovšem je otázka, kdy ono příště bude. Možná až nebudu tolik střízlivá jak včera, kdy jsem si po prvním poháru piva, donesla čistou vodu. A ano, muselo být verifikováno, že je to opravdu voda. Pro pobavení obecenstva mi samozřejmě bylo doporučeno nepít alkohol. Hmm.

S jedním individuem jsem se nechtěla bavit, vůbec. Ale vzhledem k tomu, že moji kamarádi jsou asi kamarádi toho individua (toť, co by nebyli), nezbylo mi, než jít s nimi. Koneckonců jsem tam neviděla tolik známých (jestli nějaké), kteří by se jevili střízlivě, a ono individuum taky jakž-takž poznám. Byla vedena diskuze. Individuum zmínilo ryby (ohraná písnička po stopadesátéprvé), já mu poprvé odvětila, ať si je strčí už někam. A-co-má-jako-být. Už se nebudím v noci hrůzou z ryb. I další věci jsou mi ukradené. Sláva!

A jen tak mimochodem, dnes jsem se dozvěděla, že se spolužačka bude na konci srpna vdávat. Mám děsný pocit, že už jsem strašně stará. Že je mi sto. Buď se s tím smířím a nebo si dojdu půjčit tu pistolku. Když už si tedy příjdu na odstřel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama