Tak už vím, proč jsem nešla na ekonomku

24. září 2012 v 21:37 | Ela |  Mopslíky sú hlúpe psy
Přijdu si jako nablb. Ruce se mi klepou, oči klíží, teplo vypadá jinak a mozek odmítá spolupráci.

Jo, poctivě překládám... a nejradši bych každému auditorovi a manažerovi omlátila o hlavu, že je auditor a/nebo manažer, proto musí být dostatečně schopný zachovávat loajalitu, mlčenlivost, nezávislost, schopnost analýzy a já-nevím-co-ještě. Shrnuto, podtrženo, věci pro přežití. Jenže to nemůžu napsat, žejo.

I když... co vlastně můžu napsat. Já nikdy neměla studovat statistiky návštěvnosti.
A umím vlastně ještě psát? Poslední dobou píšu háčky a čárky na místa, kam nepatří, s namísto z ve slovech, kde by se běžný smrtelník nespletl; a podobně jsem na tom s d a t. Že se na větu "Sídra bute zluněčno." dívám po napsání se zděšeným výrazem ve tváři, to je už jen drobný detail. Taková kosmetická muška. Nebo spíš masařka.

Bzzzzzzz. Přála bych si být chytrá, úspěšná a rozumět tomu, co dělám. A ne číst definice, že faktory ovlivňující proces se podle plánu experimentů cíleně volí tak, aby bylo nalezeno optimum definovaných cílových hodnot výstupů z procesu... Co už, musím se kousnout, pohledat cizí slovíčka a najít cestu k cíli. Život je hledání. Ale musela jsi hledat? Vážně musela?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama